news about VD

More Spoilers >> Final Episode

29. dubna 2010 v 15:00 | ♥Damon♥mania♥

6156
Ariel: Řekněte mi něco - cokoliv - o konci The Vampire Diaries. Prosím, prosím, šlo by to s třešničkou na dortu?

Co takhle o závěrečné epizodě na opravdový konec? Zvládnete to? OK: Zdroj mi řekl, že jako poslední tvář uvidíte Elenu s Damonem (on měl pravděpodobně největší šance v osudné trojici).

Jack Rhode Island: Myslím, že Matt Davis je fantastický v The Vampire Diaries. Neumře, že ne?

Díky jeho ochaně (Damon a Stefan) a jeho zázračném prstenu, který má od Isobel je jisté, že bude pokračovat i říští sezónu. Neplánuje se jeho úmrtí.


Miami Wallace: Jaké jsou novinky s Damonem v TVD? Trochu bych ho chtěla zpátky jako špatného. Jak dlouho se bude ještě stavit na tu správnou stanu?

Zjistli jsem, že už napořád zůstane v této mezizóně mezi dobrem a zlem. On udělal mnoho hrozných věci včetně zrady a zabití Alaria, který se nakonec vzkřísil. Pokud ho chceš špatného, pak doufám, že nežije v tvé ulici.


Penny: Moc se mi v seriálu líbí Jeremy. Jak to s ním bude dále pokračovat?

Jeremy a Anna se budou hodně rozumět, i když ona byla naštvaná, když se dozvěděla o minulosti Vicki. Ovšem Jeremy jí začal mít dooparvdy rád a na Vicki u mu nezáleží.

Ian, Nina, Paul interview

27. dubna 2010 v 15:34
Oddělovač

Tady je TVD interview s Ianem, Ninou a Paulem, které bylo zveřejněno na stránce Today Online.

TO: Jak si vysvětlujete ten měnící se obraz upírů? Před dvaceti lety byli spojováni s krví a smrtí, dnes jsou sexy a okouzlující.


Ian: Jo, změnilo se to. Nejdříve však buďme upřímní - nikdo z nás by tu neseděl nebýt úspěchu Stmívání. Upíří tradice jsou opravdu dobrým námětem pro příběhy. Jsou to outsideři vyloučení ze společnosti, jsou introspektivní a konfliktní ve všech směrech, tvarech a formách.

Nina: Hodně dívek má rádo záporáky. Je to tou atmosférou, že jsou záhadní, sexy, děsiví a nebezpeční. Upíři před 20 lety byli šílení a děsiví a nikdo by nechtěl aby ho kousl. Teď chce každá dívka nějakého upíra, který by ji kousl.

Paul: Také si myslím, že je to velmi zajímavé. Tito tvorové jsou tak násilní a krutí a zkroucení uvnitř schránky, která je bledá, slabá, mladá...

Ian: Říkáš, že jsem bledý a slabý?

Paul: Jo, vážně potřebuješ na slunce.

Nina: Vy oba se potřebujete dostat na slunce.

Oddělovač
 
 

Reklama